KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274076

nr 1627 4076

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -15. Olja på duk, 100x100 cm, yttermått inklusive ram: 104x104 cm

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

9.000 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:45:54

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt